• Son Yazılar

Dünya Ebru Günü

Yalova'da, "Dünya Ebru Günü" etkinlikleri kapsamında, dünyanın en büyük boyutlu ebru çalışması denemesi yapıldı.

Bu yıl dördüncü kez yapılan "Dünya Ebru Günü" etkinlikleri kapsamında ilk olarak Kent Müzesi Sergi Salonu'nda 11 ülkeden 220 sanatçının eserlerinin yer aldığı serginin açılışı Vali Yardımcısı Mehmet Kalyoncu, Yalova Belediye Başkan Vekili Jülide Güner, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan ile ebru sanatçıları Suna Koçal, Hikmet Barutçugil, Atilla Can tarafından yapıldı.

Yalova Halk Eğitim Merkezi'nde ebru konulu konferansın ardından dünyanın en büyük ebru çalışması gerçekleştirildi. Ebru sanatçıları ve protokol üyelerinin 11'er metrekarelik 3 ebru çalışmasının 2'sinde barış, birinde ise Türk bayrağı teması işlendi.

Türk bayrağı temalı ebru, Yalova 4. Noter'i tarafından dünyanda su üzerinde yapılan "en büyük ebru" olarak tescillendi. Çalışmanın, Guinness Rekorlar Kitabı'na girmesi için gerekli başvurunun yapılacağı belirtildi.

 • Kalıcı Epilasyon

  Dharma Med® 2004 yılından bu yana sektörde hizmet vermektedir. Dharma Med'te Danimarkalı DDD firmasının Danimarka'da ürettiği Ellipse cihazları kullanılmaktadır.

  Devam et →
 • Her Kıl Tipi ve Rengi İçin İğneli Epilasyon

  Her kıl tipi ve rengi için iğneli epilasyon yaklaşık 100 yıldan bugüne varlığını sürdürmüş ve hala güvenilen bir epilasyon uygulamasıdır. Koyu olan kılların yanısıra sarı, beyaz, kızıl ve ince olan kıl köklerinde de etkili olan epilasyon yöntemidir.

  Devam et →
 • LPG® Tedavileri

  LPG® tedavisi, hastaya göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Uygulamalar, 10-20 seans arasında değişmektedir.

  Devam et →
 • Cilt Bakımı

  Cilt bakımı, profesyonel bakım ürünleri ve cihazlarla, uygun olan temizleme, nemlendirme, besleme ve yenileme işlemlerinin uygulanmasıdır.

  Devam et →
Dharma Med Facebook Dharma Med Twitter Dharma Med Google+ Dharma Med Foursquare Dharma Med Youtube Dharma Med Instagram

Telif Hakkı © 2013 Dharma Med. Tüm Hakları Saklıdır.