• Son Yazılar

Elma Ve Kaymak, Cilt İçin İdeal Karışım

Yine yüzünüzde oluşan kırışıklıklarla doğal yollardan savaşabilirsiniz. Bunun için ise bir elma ve üç kaşık kaymağı mikserde birkaç dakika karıştırın. Bu karışımı cilde yayıp temiz bir bezle kapatıp yaklaşık on dakika sonra maskeyi bir bezle silip yüzünüzü ılık su ile temizleyin. Bu maske cildi nemlendirdiği gibi daha elastik olmasını sağlayacaktır. Ayrıca kırışıklıklar için de çok etkilidir. Doğal yollarla daha sıkı bir yüze sahip olmanız da mümkün. Bunun için bir çorba kaşığı bal, bir yumurta akı, bir çay kaşığı gliserin ve 30 gram unu bir kaba koyarak macun kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Ardından hazırladığınız bu maskeyi yüz ve boyun bölgenize uygulayın. 10 dakika bekledikten sonra ılık suyla yıkayarak temizleyin.

Saçlarınız alarm vermeden müdahale edin!

Saçlarımız da tıpkı vücudumuz gibi güneşin zararlı ışınlarına boyun eğmekte. Saçlarımıza güneş sonrası bakım yapmak doğal yollarla mümkün. Saç bakım maskesi için gerekli olan malzemeler ise bir muz, iki çay kaşığı üzüm çekirdeği yağı. Muzları bir kabın içinde iyice ezdikten sonra üzüm çekirdeği yağını üzerine koyun. Elinizdeki karışım yumuşak bir kıvam alınca da saçlarınıza kökten uca uygulamaya başlayın. Yarım saat saçlarınızı streç filmle sarılı halde beklettikten sonra yıkayın. Bu maske ile göz alıcı saçlara tekrar kavuşacaksınız.

 • Kalıcı Epilasyon

  Dharma Med® 2004 yılından bu yana sektörde hizmet vermektedir. Dharma Med'te Danimarkalı DDD firmasının Danimarka'da ürettiği Ellipse cihazları kullanılmaktadır.

  Devam et →
 • Her Kıl Tipi ve Rengi İçin İğneli Epilasyon

  Her kıl tipi ve rengi için iğneli epilasyon yaklaşık 100 yıldan bugüne varlığını sürdürmüş ve hala güvenilen bir epilasyon uygulamasıdır. Koyu olan kılların yanısıra sarı, beyaz, kızıl ve ince olan kıl köklerinde de etkili olan epilasyon yöntemidir.

  Devam et →
 • LPG® Tedavileri

  LPG® tedavisi, hastaya göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Uygulamalar, 10-20 seans arasında değişmektedir.

  Devam et →
 • Cilt Bakımı

  Cilt bakımı, profesyonel bakım ürünleri ve cihazlarla, uygun olan temizleme, nemlendirme, besleme ve yenileme işlemlerinin uygulanmasıdır.

  Devam et →
Dharma Med Facebook Dharma Med Twitter Dharma Med Google+ Dharma Med Foursquare Dharma Med Youtube Dharma Med Instagram

Telif Hakkı © 2013 Dharma Med. Tüm Hakları Saklıdır.