Kirpik Perması

Özellikle kirpiği düz olup ta her gün mekanik şekillendiricilerle şekillendirmeye vakti olmayan kişiler için uygulanmaktadır. Bu işlemde düz olan kirpikler kıvrıldığı için gür ve estetik görünüme kavuşur. Kirpiklerin kıvrılması ile birlikte uzun görünümü elde edilir. Ayrıca suya dayanıklılığı sayesinde her dönem duş sonrası ve yaz döneminde havuz ve denizde etkinliğini sürdürür. Kirpik ne kadar uzun olursa olsun düzse uzunluğu görünmez ve kısa görüntüsü verir. Perma ile kıvrıldığında boyları uzun havasını alır. Sizi göz alıcı kirpiklere kavuşturacak bu yöntemin işlem süresi boya dahil yaklaşık 60 dakikadır. Sadece boyama işlem süresi ise 10 dakikadır. Son 4 yıldır kullandığımız ürünler tamamen göz için imal edilmiş İspanyol ürün Thuya’ya aittir. İşlem esnasında herhangi bir acı mevcut değildir. Kirpik perması yapılacak kirpiklerin en az on gün öncesinden kirpik kıvırma aletiyle kırılmaması gerekir. Kirpik perması 2–3 ay boyası ise yaklaşık 1 ay dayanır. Ancak çok katı ve sert kirpiklerde ilk uygulama daha kısa süre dayanabilir, ikinci uygulamadan sonra kalıcılık artar.

 • Kalıcı Epilasyon

  Dharma Med® 2004 yılından bu yana sektörde hizmet vermektedir. Dharma Med'te Danimarkalı DDD firmasının Danimarka'da ürettiği Ellipse cihazları kullanılmaktadır.

  Devam et →
 • Her Kıl Tipi ve Rengi İçin İğneli Epilasyon

  Her kıl tipi ve rengi için iğneli epilasyon yaklaşık 100 yıldan bugüne varlığını sürdürmüş ve hala güvenilen bir epilasyon uygulamasıdır. Koyu olan kılların yanısıra sarı, beyaz, kızıl ve ince olan kıl köklerinde de etkili olan epilasyon yöntemidir.

  Devam et →
 • LPG® Tedavileri

  LPG® tedavisi, hastaya göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Uygulamalar, 10-20 seans arasında değişmektedir.

  Devam et →
 • Cilt Bakımı

  Cilt bakımı, profesyonel bakım ürünleri ve cihazlarla, uygun olan temizleme, nemlendirme, besleme ve yenileme işlemlerinin uygulanmasıdır.

  Devam et →
Dharma Med Facebook Dharma Med Twitter Dharma Med Google+ Dharma Med Foursquare Dharma Med Youtube Dharma Med Instagram

Telif Hakkı © 2013 Dharma Med. Tüm Hakları Saklıdır.