• Son Yazılar

Microblading 3D Kıl Tekniği

Microblading, kalıcı makyaj sanatında kullanılan manuel bir yöntemdir. Geleneksel kalıcı makyaj teknikleriyle kıyaslandığın da yarı kalıcı olarak kabul edilir. Epidermisin üst tabaksına pigmentlerin çok ince, çoklu iğnelerle uygulanmasıyla, daha doğal ve daha canlı bir görüntü sağlanır. Uygulamada kullanılan pigmentler mevcut kaş yapısına ve rengine kusursuz bir şekilde uyum sağlamak üzere formüle edilmiştir. Sonuç doğal, kusursuz, dolgun görünümlü bir kaştır. Uygulama sonrasında bile rahatlıkla sosyal hayata devam edilebilir. Her cilt yapısında farklılık göstermekle beraber 8 ay ile 1 yıl arasında kullanılabilir. Microblading uygulaması, mutlaka steril ortamda uzman ve güvenilir ellerde yapılması gereken bir işlemdir.

 • Kalıcı Epilasyon

  Dharma Med® 2004 yılından bu yana sektörde hizmet vermektedir. Dharma Med'te Danimarkalı DDD firmasının Danimarka'da ürettiği Ellipse cihazları kullanılmaktadır.

  Devam et →
 • Her Kıl Tipi ve Rengi İçin İğneli Epilasyon

  Her kıl tipi ve rengi için iğneli epilasyon yaklaşık 100 yıldan bugüne varlığını sürdürmüş ve hala güvenilen bir epilasyon uygulamasıdır. Koyu olan kılların yanısıra sarı, beyaz, kızıl ve ince olan kıl köklerinde de etkili olan epilasyon yöntemidir.

  Devam et →
 • LPG® Tedavileri

  LPG® tedavisi, hastaya göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Uygulamalar, 10-20 seans arasında değişmektedir.

  Devam et →
 • Cilt Bakımı

  Cilt bakımı, profesyonel bakım ürünleri ve cihazlarla, uygun olan temizleme, nemlendirme, besleme ve yenileme işlemlerinin uygulanmasıdır.

  Devam et →
Dharma Med Facebook Dharma Med Twitter Dharma Med Google+ Dharma Med Foursquare Dharma Med Youtube Dharma Med Instagram

Telif Hakkı © 2013 Dharma Med. Tüm Hakları Saklıdır.