• Son Yazılar

Şen Kahkahalar Uzak Değil

Güzel ve içten bir gülümsemenin yeri ayrıdır. Fakat çoğu zaman estetik kaygılarla bu gülümsemeyi perdeleriz. Bunun en büyük sebeplerinden biri de diş problemleridir. Sararmış ve bozuk dişler insanların gülerken ağızlarını sürekli kapalı tutmasına sebep olur. Bu durum da zamanla her fotoğrafta aynı pozun verilmiş olduğunu ortaya çıkarır.

Bunun için yapılması gereken her altı ayda bir diş doktoruna görünmek ve ağız-diş sağlığına önem vermek. Günde iki kez, yalnızca üç dakika Çocukluğumuzdan beri yüzlerce kez tembihlendiğimiz halde sürekli ihmal ettiğimiz şey dişlerimizi günde iki kez üç dakika boyunca fırçalamaktır. Bu noktada doğru bir diş macunu ve fırça da hayati öneme sahip. Uzmanlar diş fırçasının ne çok sert ne de çok yumuşak olmaması gerektiğini söylüyor. Doğru diş fırçası seçerek diş ve diş etlerimize zarar vermemiş oluruz. Ayrıca diş macunu seçimi de diş fırçası kadar hatta biraz daha fazla öneme sahip. Bunun için size Signal White Now diş macununu öneririz. İlk fırçalamadan itibaren daha beyaz dişlere sahip olarak içten kahkahaların tadına varabilirsiniz.

Sorunları ertelemeyin!

Her altı ayda bir diş doktoruna görünerek hem var olan sorunlarınızın çözümüne ulaşabilir hem de henüz oluşma safhasında olan sorunlarınızı tespit edebilirsiniz. Birçok insanın diş doktoru koltuğuna karşı antipatisi olduğunu biliyoruz. Fakat unutmamanız gereken bir şey varsa o da şu ki o koltuğa düzenli oturarak sorunları ertelememiş ve canınızı daha çok yakmamış olursunuz. Gelişen teknolojiyle birlikte artık ağız ve diş sağlığı konusunda da tıpta çok yol kat edildi. Daha beyaz ve daha sağlıklı dişlere sahip olmak artık çok daha kolay oldu. Üstelik unutmamanız gereken bir şey var ki o da tüm vücudun sağlıklı olması ağız ve diş sağlığıyla da alakalı.

 • Kalıcı Epilasyon

  Dharma Med® 2004 yılından bu yana sektörde hizmet vermektedir. Dharma Med'te Danimarkalı DDD firmasının Danimarka'da ürettiği Ellipse cihazları kullanılmaktadır.

  Devam et →
 • Her Kıl Tipi ve Rengi İçin İğneli Epilasyon

  Her kıl tipi ve rengi için iğneli epilasyon yaklaşık 100 yıldan bugüne varlığını sürdürmüş ve hala güvenilen bir epilasyon uygulamasıdır. Koyu olan kılların yanısıra sarı, beyaz, kızıl ve ince olan kıl köklerinde de etkili olan epilasyon yöntemidir.

  Devam et →
 • LPG® Tedavileri

  LPG® tedavisi, hastaya göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Uygulamalar, 10-20 seans arasında değişmektedir.

  Devam et →
 • Cilt Bakımı

  Cilt bakımı, profesyonel bakım ürünleri ve cihazlarla, uygun olan temizleme, nemlendirme, besleme ve yenileme işlemlerinin uygulanmasıdır.

  Devam et →
Dharma Med Facebook Dharma Med Twitter Dharma Med Google+ Dharma Med Foursquare Dharma Med Youtube Dharma Med Instagram

Telif Hakkı © 2013 Dharma Med. Tüm Hakları Saklıdır.