Lpg ile Bölgesel Zayıflama

LPG DHARMA MED selülit tedavisiSelülit ve bölgesel incelme için, dünyada 35 yıllık geçmişi olan Fransız LPG® firmasının orjinal cihazını kullanmaktayız. Cihaz, bir çeşit vakum ve masaj yöntemiyle yağ hücrelerinin parçalanmasını ve bunların vücuttan atılmasını sağlamaktadır.

 • - Selülitiniz var mı?
 • - Sağlıklı yaşam tarzınıza rağmen inatçı yağlarınızdan kurtulamıyor musunuz?
 • - Vücudunuzu yeniden şekillendirmek ve cildinizi sıkılaştırmak mı istiyorsunuz?
 • - Hamilelik sonrası vücudunuzun şeklini geri mi kazanmak istiyorsunuz?
 • - Menopoza girdiniz ve hormonal değişikliklerin etkisiyle belinizin, sırtınızın ve kollarınızın kalınlaşmasını istemiyor musunuz?

LPG® Endormoloji Uygulamaları Nasıl Yapılmaktadır?

LPG® uygulaması, kişiye göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Uygulamalar, 10-20 seans arasında değişmektedir. Uygulama sırasında kişiye özel uygulama çorabı giydirilmektedir. Her bir seansta uygulama 35 dakika sürmektedir.

Endermoloji(LPG® ) Fransa'da 1970 li yıllarda selülit görüntülerinde geliştirilen mekanik ve yan etkisiz bir metotdur. Bu cihazın amacı skarları yumuşatmak ve fizik tedaviyi normalize etmektir; bu alet ile beraber uygulama yapılan kişilerde vücut hatlarında ve cilt tonusunda bir gelişme gözlenmesi üzerine selülit sorunlarında kullanılmaya başlanmıştır. İşlem selülitli alanlarda "yoğurma" tarzında masaj yapan elle tutulan bir mekanizmayı içermektedir. Uygulama yapılacak alan (kalçalar, uyluk, karın, bacaklar)naylon çorap ile kaplanır ve dönen yuvarlak başlıklar ile vakumlanarak masaj yapılır.

FDA, Endermoloji üreticilerinin cihaz ile aralıklı uygulama sonrası selülit görünümünde azalma olduğu sonucuna onay vermiştir. Bu selülit uygulama metodları dolaşımı arttırmak, doku konjesyonunu azaltmak ve lenfatik drenajı hızlandırmak üzerinde de çalışmaktadır. Hollanda'da yapılan ultrasonografik çalışmalar ile bu uygulamalar sonucunda dermis-hipodermis sınırındaki yapıdaki düzelme görüntülenmiştir. Endermoloji'de Key Modül ün avantajı emme basıncının tüm dokulara aynı oranda dağıtılmasıdır.

Estetik amaçlı uygulama alanları ;

 • Vücut kontur düzeltmeleri ve lokal inceltmeler
 • Sarkık derinin tonus ve elastikiyetini artırma
 • Liposuction sonrası iyileşme sürecini hızlandırma ve düzensizlikleri ortadan kaldırma.

 • Kalıcı Epilasyon

  Dharma Med® 2004 yılından bu yana sektörde hizmet vermektedir. Dharma Med'te Danimarkalı DDD firmasının Danimarka'da ürettiği Ellipse cihazları kullanılmaktadır.

  Devam et →
 • Her Kıl Tipi ve Rengi İçin İğneli Epilasyon

  Her kıl tipi ve rengi için iğneli epilasyon yaklaşık 100 yıldan bugüne varlığını sürdürmüş ve hala güvenilen bir epilasyon uygulamasıdır. Koyu olan kılların yanısıra sarı, beyaz, kızıl ve ince olan kıl köklerinde de etkili olan epilasyon yöntemidir.

  Devam et →
 • LPG® Tedavileri

  LPG® tedavisi, hastaya göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Uygulamalar, 10-20 seans arasında değişmektedir.

  Devam et →
 • Cilt Bakımı

  Cilt bakımı, profesyonel bakım ürünleri ve cihazlarla, uygun olan temizleme, nemlendirme, besleme ve yenileme işlemlerinin uygulanmasıdır.

  Devam et →
Dharma Med Facebook Dharma Med Twitter Dharma Med Google+ Dharma Med Foursquare Dharma Med Youtube Dharma Med Instagram

Telif Hakkı © 2013 Dharma Med. Tüm Hakları Saklıdır.