Kirpik Perması

Özellikle kirpiği düz olup ta her gün mekanik şekillendiricilerle şekillendirmeye vakti olmayan kişiler için uygulanmaktadır.

Bu işlemde düz olan kirpikler kıvrıldığı için gür ve estetik görünüme kavuşur. Kirpiklerin kıvrılması ile birlikte uzun görünümü elde edilir. Ayrıca suya dayanıklılığı sayesinde her dönem duş sonrası ve yaz döneminde havuz ve denizde etkinliğini sürdürür. Kirpik ne kadar uzun olursa olsun düzse uzunluğu görünmez ve kısa görüntüsü verir. Perma ile kıvrıldığında boyları uzun havasını alır. Sizi göz alıcı kirpiklere kavuşturacak bu yöntemin işlem süresi boya dahil yaklaşık 60 dakikadır. Sadece boyama işlem süresi ise 10 dakikadır.

Son 4 yıldır kullandığımız ürünler tamamen göz için imal edilmiş İspanyol ürün Thuya’ya aittir. İşlem esnasında herhangi bir acı mevcut değildir. Kirpik perması yapılacak kirpiklerin en az on gün öncesinden kirpik kıvırma aletiyle kırılmaması gerekir. Kirpik perması 2–3 ay boyası ise yaklaşık 1 ay dayanır. Ancak çok katı ve sert kirpiklerde ilk uygulama daha kısa süre dayanabilir, ikinci uygulamadan sonra kalıcılık artar.

Randevu
Soru ve görüşleriniz için Dharma Med WhatsApp
Merhaba! Soru sormak istediğiniz şubemize tıklayabilirsiniz.
Ekibimiz size hemen yardımcı olacaktır.