Lpg® ile Bölgesel Zayıflama

Dharma Med® kurulduğundan bu yana Selülit ve Bölgesel İncelmede, dünyada 35 yıllık geçmişi olan Fransız LPG® firmasının orjinal cihazlarını kullanmaktadır. Mevcut cihazlar uygulamanın konforu, doğallığı ve sonuçlarından dolayı LPG® en son modelleri olan Integral, Alliance ve Mobilift ürünleri ile yenilenmiştir. Cihaz, bir çeşit vakum ve masaj yöntemiyle yağ hücrelerinin parçalanmasını ve bunların vücuttan atılmasını sağlamaktadır.

  • Selülitiniz var mı?
  • Sağlıklı yaşam tarzınıza rağmen inatçı yağlarınızdan kurtulamıyor musunuz?
  • Vücudunuzu yeniden şekillendirmek ve cildinizi sıkılaştırmak mı istiyorsunuz?
  • Hamilelik sonrası vücudunuzun şeklini geri mi kazanmak istiyorsunuz?
  • Menopoza girdiniz ve hormonal değişikliklerin etkisiyle belinizin, sırtınızın ve kollarınızın kalınlaşmasını istemiyor musunuz?

LPG® Endormoloji Uygulamaları Nasıl Yapılmaktadır?

LPG® uygulaması, kişiye göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Uygulamalar, 10-20 seans yerine yeni modelleri ile 8-10 seans arasında ve daha iyi sonuçlara dönüşmüştür. Uygulama sırasında kişiye özel uygulama çorabı giydirilmektedir. Her bir seansta uygulama 35 dakika sürmektedir.

Endermoloji(LPG® ) Fransa'da 1970 li yıllarda selülit görüntülerinde geliştirilen mekanik ve yan etkisiz bir metotdur. Bu cihazın amacı skarları yumuşatmak ve fizik tedaviyi normalize etmektir; bu alet ile beraber uygulama yapılan kişilerde vücut hatlarında ve cilt tonusunda bir gelişme gözlenmesi üzerine selülit sorunlarında kullanılmaya başlanmıştır. İşlem selülitli alanlarda "yoğurma" tarzında masaj yapan elle tutulan bir mekanizmayı içermektedir. Uygulama yapılacak alan (kalçalar, uyluk, karın, bacaklar)naylon çorap ile kaplanır ve dönen yuvarlak başlıklar ile vakumlanarak masaj yapılır.

FDA, Endermoloji üreticilerinin cihaz ile aralıklı uygulama sonrası selülit görünümünde azalma olduğu sonucuna onay vermiştir. Bu selülit uygulama metodları dolaşımı arttırmak, doku konjesyonunu azaltmak ve lenfatik drenajı hızlandırmak üzerinde de çalışmaktadır. Hollanda'da yapılan ultrasonografik çalışmalar ile bu uygulamalar sonucunda dermis-hipodermis sınırındaki yapıdaki düzelme görüntülenmiştir. Endermoloji'de Key Modül ün avantajı emme basıncının tüm dokulara aynı oranda dağıtılmasıdır.

Estetik amaçlı uygulama alanları ; Vücut kontur düzeltmeleri ve lokal inceltmeler Sarkık derinin tonus ve elastikiyetini artırma Liposuction sonrası iyileşme sürecini hızlandırma ve düzensizlikleri ortadan kaldırma.

Randevu
Soru ve görüşleriniz için Dharma Med WhatsApp
Merhaba! Soru sormak istediğiniz şubemize tıklayabilirsiniz.
Ekibimiz size hemen yardımcı olacaktır.